Megoldott

Kiégett lámpa

A XIX. Ker. Üllői út 206 magasságában van. (EQUANS Magyarország kft-vel szemben google térképen)

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 206

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem világítanak a villanyoszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Jókai utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    3 kiégett lámpatest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szabó Ervin utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére