Válaszra vár

Teljesen átrozsdásodott korlát

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024. 04. 29.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. hozzászólása:
"A bejelentésben szereplő korlátokat nem Társaságunk helyezte ki, azokat nem üzemelteti, nem tartja karban. Valószínűleg a BKV létesítette"

--------------

Jelzett helyszínen lévő korlát az egész szakaszon borzasztóan fest, teljesen át van rozsdásodva.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a korlát állapotát!

Pontos helyszín:
47.50097477406771, 19.046010771471416

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi István tér 9

Hozzászólások

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    A korlát már korábban ott volt, mint a BKV megalakult volna.
    Az, hogy ilyen állapotban van, az ilyen másra mutogatós hozzáállásnak köszönhető, amit a közutas csinovnyik tanúsít.
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő korlát az egész szakaszon borzasztóan fest, teljesen át van rozsdásodva. Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a korlát állapotát! Pontos helyszín: 47.50097477406771, 19.046010771471416"-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 04. 29. BUDAPEST KÖZÚT Zrt. hozzászólása: "A bejelentésben szereplő korlátokat nem...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő korlátokat nem Társaságunk helyezte ki, azokat nem üzemelteti, nem tartja karban. Valószínűleg a BKV létesítette, ezért szíve
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére