Megoldott

Villanyoszlop fedlap

A Déli pályaudvar közelében a gyalogosátkelő melletti villanyoszlop fedlapja leesett.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Déli pályaudvar M

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Nyíri Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nincs vilàgítàs!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Weigner Katalin
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lisznyai utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Bedőlt kandeláber

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ilu István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szent Gellért rakpart (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére