Válaszra vár

Kidőlt reklámtábla

Jelzett helyszínen, vélhetően illegális módon reklámtáblát helyeztek el, ami időközben ki is dőlt.

Kérjük az Illetékest, hogy amennyiben van rá mód, számolja fel a táblát!

Pontos helyszín:
47.59018678113214, 19.04811840683406

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Álmos u. 1

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcanévtábla pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szőlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Működik?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hajógyári sziget (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére