Megoldásra vár

Kiégett lámpák

Az Astoria metróállomás középső peronján több lámpa kiégett.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Erzsébet tér 14

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0016279/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00143583

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalásában arról tájékoztatta Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Astoria, 1053 Magyarország (47.49437300, 19.05999052, 16)"-ról "Budapest, Erzsébet tér 14, 1051 Magyarország (47.49789573, 19.05470868, 16)"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Igazad van, elrontottam a leírást. Valóban a Deák Ferenc térre gondoltam.
  • Járókelő Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    De ezek a képek a Deák Ferenc téren készültek
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére