Megoldásra vár

Kiégett lámpa

A Boráros téren lévő BKK hajóállomás egyik lámpája kiégett.
A BDK-tól azt a visszajelzést kaptam, hogy nem hozzájuk tartozik a lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér H (Petőfi híd)

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0016129/2024

    Járókelő.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00143579

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfog...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nem égő lámpatestek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nehru part (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zsil utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett lépcsőlámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére