Megoldott

illegális szemét lerakás

Anonim Járókelő

A II.Pusztaszeri út 18 előtti üveggyűjtő területére rendszeresen egyéb szemetet tesznek le az emberek. Háztartási hulladék, melyet a madarak szétcincálnak, a szél szétfújja. Tűrhetetlenné válik a környék. Volt már ágybetét, autógumi, stb. lerakása. Célszerű lenne egy kamera kihelyezése, s talán megszűnne az illegális szemét lerakás!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pusztaszeri út 17

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Az FKF munkatársai az illegálisan lerakott hulladékot elszállították és a takarítást elvégezték.

    Köszönjük a gyors munkájukat!

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin/Bejelentő!

    Az illetékes FKF felé már jeleztük, hogy végezzék el a szelektív gyűjtő melletti terület azonnali takarítását.

    Sajnáljuk, hogy vannak egyénnek akik az otthoni kommunális hu...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Budagyöngye parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megint gyűlik a zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Lotz Károly utca (II. kerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Széll Kálmán tér galambvilága

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére