Válaszra vár

Kátyú

FRISSÍTÉS: 2024. 04 .29.

Budapest Közút Zrt. válasza:

„A bejelentésben szereplő útszakasz nem tartozik a Társaságunk által üzemeltetett hálózathoz. A terület illetékes kezelője nyilvántartásunk szerint Budapest Főváros III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat. ”

-----

A képen látható kátyú van a Monostori utcában, a Zaránd utcai sarok előtt, kérem a javítását, mert nagyon balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Monostori út 26

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A képen látható kátyú van a Monostori utcában, a Zaránd utcai sarok előtt, kérem a javítását, mert nagyon balesetveszélyes."-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 04 .29. Budapest Közút Zrt. válasza: „A bejelentésben szereplő útszakasz nem tartozik a Társaságunk által üzemeltetett hálózathoz. A terület illetékes kezelője ny...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Kátyú, III.kerület, Monostori utca (Zaránd sarok)"-ról "Kátyú"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez amúgy szerintem erőteljesen kerületi hatáskör amúgy, de kíváncsi leszek a bp közút válaszára.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Budapest Közút Zrt hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére a további eljárás le...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Ruby Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó kockakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére