Megoldott

Lejárt menetrend kint maradt

Anonim Járókelő

A 916 os busz menetrendje kint maradt a Ferenciek tere megalloban a Széll Kálmán tér irányába, ez a busz már nem erre jár

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Ferenciek tere M

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0016087/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00143542

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük bejelentését, amellyel kapcsolatban szeretnénk tájékoztatni, hogy a BKK Zrt. szolgáltatási
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia !
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosab...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő klíma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Erzsébet tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult megálló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Csengettyű utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére