Válaszra vár

Fák pótlása

Anonim Járókelő

A Corvin krt. - Zalaegerszeg utca sarokhoz közel a képeken látható 4 facsemete nem hajtott ki. Kérem, pótolják a fákat! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Corvin krt. 73

Hozzászólások

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Corvin körút (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére