Válaszra vár

Lekopott a festék a megálló padjáról

Anonim Járókelő

A Róna utcai buszmegálló (Keleti felé tartó irány) padjáról teljesen lakopott a festék. Így elhanyagoltnak tűnik. Kérem fessék le!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 58

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére