Megoldott

Illegalis hulladek

Xx. Kerulet, Maria-szt. Imre herceg utca sarka

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Szent Imre herceg u. 5

Hozzászólások

  • Varró András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egy kep a mai allapotrol, a keszre jelentes utan. Inkabb osszeszedtem en , ha mar az onkormanyzatnak hetekig nem sikerult.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.
    Tájékoztatom, hogy a hulladék elszállítása megtörtént.

    Tisztelettel,
    VGO
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Varró András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét le rakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szerdahely utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eldobált szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    János tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rohadó eper a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Hosszú utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére