Megoldásra vár

Nem működő BKK Futár kijelző

Anonim Járókelő

Tisztelt Ügyintéző,

A Boráros téren a villamos megállóban hetek óta nem működik a kijelző tábla, amin a buszok, villamosok, hév indulási idejét jelezné.

Legyenek kedvesek jelezni az illetékes hatóságnak, hogy elhárítsák a problémát.

Köszönettel,
H.Linda

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Budapest

Hozzászólások

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0015971/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00143504

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az Ön által említett FUTÁR-kijelző
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult megálló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Csengettyű utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Boráros tér kijelzők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére