Megoldásra vár

Hiányzó fák a Dózsán

A Dózsa György út 124, 126, 128, 136, 144-148, 152 és 154. előtt található jó néhány fatuskó és üres fahely. Komoly előrelépés lenne a Dózsa György út zöldítésében, ha mindegyikbe kerüle 1-1 facsemete.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dózsa György út 124

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fák pótlására várhatóan a 2024-es őszi faültetési időszakban kerül sor.
    Jogszabályi kötelezettségünknek eleget téve, minden kivágott f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Rossz helyre került a térképjelölő
  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt kőrisfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére