Megoldásra vár

Zebra újrafestésének szükségessége

A Vihar utcában a sporpálya melletti zebra már alig látszik.
A közelben iskola és óvoda is található.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vihar u. 29

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Vihar utcán a gyalogos-átkelőhely vonalában a III. kerületi Önkormányzat beruházásában sebességcsökkentő küszöb építését végzik.
    A kivitelezés befejezése után a beruházás részek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kutvölgyi Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tilosban tekerő kerékpárosok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Óbudai-sziget hajóállomás (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére