Megoldott

Megrongált kapcsolódoboz

FRISSÍTÉS 2024.04.18.
BDKválasza:
a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik. JCDecaux-nak átadva javításra.

------------

A Boráros téren a 224E busz várója és a lépcső közötti oszlopon le lett törve egy kis kapcsolódoboz.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér H

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik,
    de jeleztük a JCD ecaux csoportnak, akik a köztéri hirdetési eszközö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy rendszeres bejelentéseiddel és visszajelzéseiddel segíted, hogy a közterületi problémák minél gyorsabban eljussanak az illetékeshez, és ezzel mielőbb megoldódjanak.
    Hogyha szer
    ...
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Pálmai Viktor
    Raktári adatkezelő| Warehouse data manager
    JCDecaux - Műszak | Techn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közvilágítás"-ról "Tömegközlekedés"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "A Boráros téren a 224E busz várója és a lépcső közötti oszlopon le lett törve egy kis kapcsolódoboz."-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.18. BDKválasza: a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik. JCDecaux-nak átadva javításra. ------------ A Boráros téren a 224E busz várója és a lépcső közötti o...

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "JCDecaux"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik. JCD eaux-nak átadva javításra.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott a festék a padról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Szobránc köz (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére