Válaszra vár

Barát-patak utca közvilágítás hiánya

FRISSÍTÉS: 2024.05.17.

BDK válasza:
„Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen közvilágítás fejlesztésre van szükség. Amennyiben szeretné, hogy az adott helyre közvilágítás kerüljön, szíveskedjen azt a kerületi önkormányzatnál kérvényezni.”

-----

Sajnos még mindig nincs közvilágítás az utcában. Semmit sem lehet látni este. Mikor várható közvilágítás telepítése?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Barátpatak u. 6a

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Sajnos még mindig nincs közvilágítás az utcában. Semmit sem lehet látni este. Mikor várható közvilágítás telepítése?"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.17. BDK válasza: „Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen közvilágítás fejlesztésre van szükség. Amennyiben szeretné, hogy az adott helyre közvilágí...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen közvilágítás fejlesztésre van szükség. Amennyiben szeretné, hogy az adott helyre közvilágítás kerüljön, szíveskedjen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Parki világítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Zoltán
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Táncsics Mihály utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Több lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére