Megoldott

Rippl-Rónai utcai (mozgó) kráter

Anonim Járókelő

Köszönjük az előző kijavítását. Pont emellett volt pár méterrel egy másik kátyú is, ami szintén balesetveszélyes a sok kerékpárosnak és az autóknak is.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Rippl Rónai utca 41

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, köszönjük!
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    VI. kerület, Káldy Gyula 3. előtti úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Káldy Gyula utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúzás a VI. kerületben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Ferenc
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Délibáb utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére