Válaszra vár

Állatorvosi ló a kidőlő kerítés

Anonim Járókelő

A Dob utcában továbbra is a járdán tárolja az Állatorvosi Egyetem a kukáit, 40 cm-t hagyva a gyalogosközlekedésre.
Ami viszont még súlyosabb, hogy a (járda irányába) kidőlőfélben lévő téglakerítést egy "építési terület" kordonnal eltakarva gondolták a problémát orvosolni - hogy stílszerűek legyünk. Biztos van elkülönítve keret a kártérítési perekre.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dob u. 111

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Választási plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakított plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Szennyvíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vrabecz József
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére