Megoldott

Fa deszkák

Anonim Járókelő

A 2.ker Fazekas u 31 elott fa deszkak vannak hetek ota kiteve.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fazekas u. 31

Hozzászólások

  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    már ketten is bejelentettük előtte, törölhető.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az illegálisan lerakott hulladékot az adófizetők költségére már az Önkormányzat elszállította.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    leszakadt fa ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Megrongált plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kacsa utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemetes zöldfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Lövőház utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére