Megoldásra vár

Felesleges dupla közvilágítás

Tisztelt BDK!

A II. kerületben a Hidász utca és a Pasaréti út kereszteződésében, a Hidász utca 17. szám előtt két közvilágítási lámpa van egymáshoz rendkívül közel, teljesen feleslegesen. Kérem, hogy vizsgálják meg valóban szükség van-e mindkettőre.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hidász u. 17

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba felülvizsgálata folyamatban van.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpabúra lóg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Péri Ákos
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bem rakpart (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vörösmarty utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyitott villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére