Válaszra vár

Kopott pad

Anonim Járókelő

Kopott pad a Duna parton lévő Halász utcai villamosmegállóban.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Halász utca

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére