Válaszra vár

Bálványfák

FRISSÍTÉS: 2024.05.15.

Budapest Közút válasza:
„a kerítés tövéből kinövő sarjak eltávolítása az ingatlan tulajdonos feladata, jelen
esetben a MÁV az illetékes”

-----

FRISSÍTÉS: 2024.05.08.

A VI. kerületi Önkormányzat válasza:
„A közterület ahol a bálványfák kinőttek a Podmaniczky utcán a Budapest
Fővárosi Önkormányzat tulajdonában áll.
A járda, amiből kinőttek a fák a Budapest Közút üzemeltetése alatt van.”

-----

FRISSÍTÉS: 2024.05.02.

A FŐKERT válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk zöldterületek fenntartását látja el. A jelzett hajtás szilárd burkolatú területen nőtt ki, ezért kivágása nem Társaságunk feladata. A probléma megoldása érdekében bejelentését továbbítottuk az illetékesnek.”

-----

Szakszerű eltávolításukat kérem.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Podmaniczky u. 111

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.05.08. A VI. kerületi Önkormányzat válasza: „A közterület ahol a bálványfák kinőttek a Podmaniczky utcán a Budapest Fővárosi Önkormányzat tulajdonában áll. A járda, amiből kinőttek a fák a Budapest Közút üzemeltetése alatt van.” ----- FRISSÍTÉS: 2024.05.02. A FŐKERT válasza: „Táj...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 143221 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.05.02. A FŐKERT válasza: „Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk zöldterületek fenntartását látja el. A jelzett hajtás szilárd burkolatú területen nőtt ki, ezért kivágása nem Társaságunk feladata. A probléma megoldása érdekében bejelentését továbbítottuk az illetékesnek.” ----- Szakszerű eltávol...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Tar Julcsi!

    A közterület ahol a bálványfák kinőttek a Podmaniczky utcán a Budapest
    Fővárosi Önkormányzat tulajdonában áll.

    A járda, amiből kinőttek a fák a Budapest Közút üzemeltetése alatt v
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Szakszerű eltávolításukat kérem."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.02. A FŐKERT válasza: „Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk zöldterületek fenntartását látja el. A jelzett hajtás szilárd burkolatú területen nőtt ki, ezért kivágása nem Társaságunk feladata. A probléma megoldása érdekében bejelentését továbbítottuk az ...

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk zöldterületek fenntartását látja el. A jelzett hajtás szilárd burkolatú területen nőtt ki, ezért kivágása nem Társaságunk fe...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére