Megoldott

Sérült játszótéri játékok

Szétesett mászóka és repedt csúszda a fenti fogó résznél.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Hungária út 14

Hozzászólások

  • Strasser Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közpark munkatársai meg javították a sérült játékot 2024.04.12. napján.

    Üdvözlettel

    Közpark Kft
    1192 Budapest, Bercsényi utca 18.
    e-mail: info@kozpark.hu
    telefon: +36 1 282 96
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Zöld Panka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa, repedt törzs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kazinczy utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhanyagolt zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Zrínyi utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére