Megoldott

Kerékpársáv mellett hegyes oszlopvégek

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.04.15.
A Budapest Közút válasza:
“ A bejelentésben szereplő parkolás gátló oszlopok üzemeltetője a BKV Zrt.”

———————

Kérem ezeket megszüntetni.
Vagy visszatenni a gombóccokat vagy lefűrészelni a veszélyes kiálló csavarvégeket.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Halász utca

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A kiálló hegyes csavarvégeket levágták. Köszönettel a bejelentés lezárható Megoldott státusszal.
  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem ezeket megszüntetni. Vagy visszatenni a gombóccokat vagy lefűrészelni a veszélyes kiálló csavarvégeket."-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.15. A Budapest Közút válasza: “ A bejelentésben szereplő parkolás gátló oszlopok üzemeltetője a BKV Zrt.” ——————— Kérem ezeket megszüntetni. Vagy visszatenni a gombó...

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentésben szereplő parkolás gátló oszlopok üzemeltetője a BKV Zrt. Kérjük az ügyet áttenni szíveskedjenek.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üzem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    0909-MÜPA-Nemzeti Színház H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Közlekedési tábla kidöntve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Algyógyi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére