Megoldott

Hiányzó fedlap

Hiányzik a buszmegállóban a fedlap a közvilágítási lámpatestről, a fojtó csatlakozói szabadon érinthetők.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Imre Kórház

Hozzászólások

  • Román István hozzászólt a bejelentéshez.

    Javaslom a helyszínen ellenőrizni, hogy valóban megtörtént-e a javítás. Nekem 2 nap alatt 2 bejelentésemre is olyan jelzés érkezett a BDK-tól, hogy megtörtént a javítás, de egyik sem történt meg!!

    Ez...
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lépcsővilágítók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Sérült villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére