Megoldott

Megfáradt szemetes

Anonim Járókelő

Frissítés 2024.04.11.: A kerület válaszával az FKF-nek továbbítva:

"A jelzett terület Budapest Főváros Önkormányzat tulajdonában áll, kérjük a bejelentést illetékességből részükre továbbítani."

---
Az időjáras viszontagságait, használatot eddig bírta. A helyszín nagy forgalmára és kihasználtságára tekintettel gyors intézkedés, csere szükséges!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros téri közösségi komposztáló

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a leszakadt edényt visszahelyezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/143143/megfaradt-szemetes/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Az időjáras viszontagságait, használatot eddig bírta. A helyszín nagy forgalmára és kihasználtságára tekintettel gyors intézkedés, csere szükséges!"-ról "Frissítés 2024.04.11.: A kerület válaszával az FKF-nek továbbítva: "A jelzett terület Budapest Főváros Önkormányzat tulajdonában áll, kérjük a bejelenté...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Csapata!

    A jelzett terület Budapest Főváros Önkormányzat tulajdonában áll, kérjük a bejelentést illetékességből részükre továbbítani.

    Üdvözlettel:

    Kiricsiné Kertész Erika
    csoportv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére