Megoldott

Széles vasúti átjáró alatt hiányzik a közvilágítás

A Mester utcában a Könyves Kálmán krt. közelében lévő széles és szűk vasúti átjáró alatt hatalmas a forgalom, és az út is szörnyű állapotban van. Erről külön bejelentést tettem, csak a körülmény leírásáért emeltem ki. A fényes nappalról a hirtelen sötétbe érkezés miatt a viszonylag rövid időre az autósok nem kapcsolják fel a lámpát, a kerékpárosok meg nem is tudják.
Kérem, hogy az említett területen gondoskodjanak a közvilágítás kiépítéséről, üzemeltetéséről.
Köszönettel.
Üdv a XXI. századból!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt. 3

Hozzászólások

  • Román István hozzászólt a bejelentéshez.

    Javaslom a helyszínen ellenőrizni, hogy valóban megtörtént-e a javítás! Az elmúlt 2 napban 2 bejelentésemre is olyan jelzés érkezett a BDK-tól, hogy megtörtént a javítás, de egyik sem történt meg!!
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világít a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Anett
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Nem működik a közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Balázs Béla utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lechner Ödön fasor (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére