Válaszra vár

Rendszám nélküli autó

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Bp. XXI. II. Rákóczi Ferenc út 338/A sz. előtti közterületen több hete itt hagytak egy rendszámnélküli autót, illetve egy másik autót aminek van rendszáma. Heteken keresztül szerelgették, de most már több hete itt áll. Kérem Önöket, hogy intézkedni szíveskedjenek a gépjárművek elszállításáról. Az autók egy Fatelep előtt találhatók akadályozva mind a parkolást, mind az áru átvételt.

Köszönettel:
Boér Katalin

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 338/A

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A feketén 1,5 év műszaki van.
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Évek óta parkoló - rohadó jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére