Megoldott

Sérült fedlap Garas

Anonim Járókelő

Sérült Matáv fedlap a Garas utcában. Kérem cseréjét!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Trombitás út 3

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Képes, köszönöm!
  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Magyar Telekom válasza alapján
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lotz Károly utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére