Megerősítésre vár

Jogosulatlan közterület-foglalás

Anonim Járókelő

XVI. ker Madách u. 28. előtt rendszeres az autógumival történő jogosulatlan közterület-foglalás.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Madách u. 28

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését ellenőrizzük.

    Tisztelettel, Bp. XVI. ker. Közterület-felügyeleti Iroda.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolási rend kialakítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Sarkad utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Szabálytalan parkolás a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Szérű utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére