Megoldott

Tárogató úton hagyott Ford Focus

Hónapok óta rendszám nélkül hagyott ezüst Ford Focus foglalja a parkolóhelyet a Tárogató út 39. sz. előtt.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tárogató út 39

Hozzászólások

  • Árva KATA hozzászólt a bejelentéshez.

    Erre a hétre az autónak hűlt helye. Valamiért mégiscsak megunta a tulaj az ottparkolást...?
    Szóval, most megoldódott ez a bejelentés is.
  • Árva KATA hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a visszajelzést.
    Ez érdekes. Kié lehet ez az autó, vajon itt lakik a környező házak egyikében?
    Akkor legalább annyit megtehetne a tulajdonos, hogy normálisan, nem kilógva az útra, átparkol o...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A Városrendészet ellenőrizte a gépjárművet. Valóban ott áll rendszám nélkül, de rakott ki egy papírt, miszerint ellopták a rendszámát.

    A regisztrációs matrica alapján lekér...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Árva KATA bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Szépvölgyi dűlő (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére