Válaszra vár

Használaton kívüli, balkáni szintű kandeláber

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024. 05. 10.

BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. hozzászólása:
"A jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik."

---------

Tisztelt BDK!

A II. kerületben a Szipka utcán (Laci bácsi büféje előtt) található ez a használaton kívüli, ősrégi kandeláber. Lehetséges az oszlop és lámaptest cseréje egy működőre és nem szétrozsdásodottra?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 209

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt BDK! A II. kerületben a Szipka utcán (Laci bácsi büféje előtt) található ez a használaton kívüli, ősrégi kandeláber. Lehetséges az oszlop és lámaptest cseréje egy működőre és nem szétrozsdásodottra?"-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 05. 10. BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. hozzászólása: "A jelzet...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpabúra lóg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Péri Ákos
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bem rakpart (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vörösmarty utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyitott villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére