Megoldott

Elhagyott Golf IV

2020.06.25-n lejárt

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Mikó u. 16

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Balázs
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Nagyenyed utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Wartburg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Karikás Frigyes utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére