Válaszra vár

Járdára ki növő fa/ ágak

Anonim Járókelő

Tétényi u.- Andor u.i buszmegállónál a járdára kifele növő fa ágak,amik a járdán való közlekedés akafályozzák,főleg ha babakocsis is szándékozik le ill. fel szállni a buszra úgy amikor többen várakoznak a busz megállóban.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor utca / Tétényi út

Hozzászólások

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lelógó faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa Karinthy Frigyes út - FŐKERT

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Száraz ill. lelógó ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére