Megoldott

Gallyak

Anonim Járókelő

Több, mint egy hónapja járda, parkoló és épület mellett hagyott, kiszáradt gallyak. Nem csak esztétikai problémát jelent, de egy égő ciki csikk komoly tűzesetet okozhat.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Babér u. 15

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a kb. 10 köbméter zöldhulladék a templom kertjében - nem közterületen - találh
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Szegedi út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Béke utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére