Megoldott

Kiégett lámpa

Kiégett a lámpa a Pesti út 95. előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 95

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lámpa villog vagy sötét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon László
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    X. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem működő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szrenka Balázs
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szabadság sugárút (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rosszul működő villanyoszlop lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Napkelet utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére