Válaszra vár

Hiányzó kikövezés a Wallenberg szobornál Pasaréten

Anonim Járókelő

A Wallenberg szobrot 3 út/járda határolja. Ehhez képes a szoborhoz 2 út felől vezet kikövezet járda. A járdákat nem csak a szobrot meglátogatók használják, hanem a környékbeliek is. Nagyon hiányzik a 3., Szilágyi Erzsébet fasor szervíz útjára menő kikövetett járdaszakasz. Járókelők rendszeresen használják így is. Ennek következtében a rézsűn masszív az erózió, a csapadék a rézsű aljára vezetődik és okoz tócsázódást. A helyzetet tovább rontja, hogy a szervíz út keskenysége miatt a parkoló autók mellett a kukásautók csak úgy férnek el, ha a külső kerék sorral a padkán és/vagy zöld területen mennek. Járda és megfelelő vízelvezetés kellene.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 101

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bokor átveszi a hatalmat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére