Megoldásra vár

rosszul felszerelt parkolásgátlók

FRISSÍTÉS 2024.04.16

Budapest Közút válasza:

"A jelzett terület, illetve a hivatkozott parkolásgátló oszlopok nincsenek Részvénytársaságunk kezelésében. Illetékességből kérjük a XXII. kerületi önkormányzat felé továbbítani a bejelentést."

--------
A Leányka utca 30. mögötti FŐTÁV aknán évek óta parkoltak. Végre valaki rájött, hogy nem túl biztonságos dolog, nem az autókra tervezték a burkolatokat. Ezt mutatja, hogy a közelmúltban megjelentek a zöld parkolásgátló oszlopok.
Viszont a probléma nem szűnt meg, kb. ugyanúgy 3-4 autó tud felparkolni továbbra is, de most már rálógnak a járdára is (a képen a piros).

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Leányka u. 30

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Amúgy a bejelentés arról szól, hogy normálisan szereljék fel a parkolásgátló elemeket. Nem arról, hogy jöjjenek ki és ellenőrizzék a közteresek. :)
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nehéz elhinni, hogy a Leányka utcában bárki, bármit visszatérően ellenőriz és intézkedik. Mese habbal sajnos.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. Az érintett területet a Közterület-felügyeleti Csoport visszatérően ellenőrzi, és eljár a szabályok megsértőivel szemben, de állandó jelenlétet nem tud bizt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Leányka utca 30. mögötti FŐTÁV aknán évek óta parkoltak. Végre valaki rájött, hogy nem túl biztonságos dolog, nem az autókra tervezték a burkolatokat. Ezt mutatja, hogy a közelmúltban megjelentek a zöld parkolásgátló oszlopok. Viszont a probléma nem szűnt meg, kb. ugyanúgy 3-4 autó tud felparkolni továbbra is, de most...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett terület, illetve a hivatkozott parkolásgátló oszlopok nincsenek Részvénytársaságunk kezelésében. Illetékességből kérjük a XXII. kerületi önk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére