Válaszra vár

Rendszám nélküli Mercedes

Kérem az ill. értesítését.
A jármű mindkét rendszáma hiányzik. Buszmegállóval szemben.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 94a

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Évek óta parkoló - rohadó jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére