Válaszra vár

Pad ülő része leszakítva

Anonim Járókelő

A mellékelt képeken látható pad ülő része hónapok óta le van szakadva a Párkány utca 20 előtt.. kérnénk szépen a pad pótlását/helyreállítását és a körülötte felhalmozódott szemét felszámolását. Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Párkány u. 20. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    A törvényben meghatározott 30 naptári napos válaszadási határidőt egy +10 napos türelmi idővel megtoldva a rendszerünk a bejelentésedtől számított 40. napon ismét elküldi az ügyedet az illetékes
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó reggelt kívánok! Nem látok semmi intézkedési másfél hónap alatt ezzel az üggyel kapcsolatban, kérnénk szépen visszajelzest. Köszönettel!
  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Szegedi út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Béke utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére