Megoldásra vár

Rongált, széteső tábla

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő tábla rongált, a rajta lévő átmatricázás már púposodik fel.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a táblát!

Pontos helyszín:
47.54207010266394, 19.04205488243388

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Flórián tér 4

Hozzászólások

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0014213/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00142714

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a Flórián téri aluljáróban megkezdtü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    0909-MÜPA-Nemzeti Színház H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Közlekedési tábla kidöntve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Algyógyi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére