Válaszra vár

Kopott pad

Anonim Járókelő

A Raktár utcai buszmegállóban a pad kopott.
Kérem cseréjét!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 11 1

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott támaszkodó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Erősen kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Óbuda, Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fehér padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Szőlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére