Válaszra vár

Erősen kopott pad

Tisztelt JCDecaux!
Az Óbuda, Bogdáni úti buszállomáson található pad erősen lekopott.
Kérem lehetőségük szerint cserélni, egy kis színt víve az amúgy nagyon szürke és lerobbant állapotú állomásra.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Óbuda

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott támaszkodó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fehér padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Szőlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére