Válaszra vár

Kopott, koszos menetrend

Tisztelt Auchan!
A Szőlő utcai buszmegállóban lévő Auchan busz menetrendje kopott, és koszos.
Kérem lehetőségük szerint cserélni, tisztítani!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szőlő utca

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott támaszkodó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz elektronikus menetrend tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kolosy tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Esőbeálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Sujtás utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére