Válaszra vár

Nem mukodo informacios tabla

A Boraros teren a 4-6 megalloban nem mukodik az egyik utasinformacios tabla.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Budapest

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult megálló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Csengettyű utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Boráros tér kijelzők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére