Válaszra vár

Járda a parkba

Megcsinálták a parkolót az utcában. De a parkba vezető kockakő járdát több bejelentés után se hozták helyre! Nem elég, hogy a kövek össze vissza állnak, és eső után megáll a víz, de most még ezt a pár négyzetmétert is leparkolják az autósok! Felháborító az egész. Nem lehet normálisan bejutni a parkba. Pollerekre és normális járdára van szükség!

Legutóbbi bejelentés:
https://jarokelo.hu/109696

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 105

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, ideje lenne már.
  • Bálint Baráz hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyet értek jó lenne megcsinálni
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére