Válaszra vár

Beszakadt járda

Anonim Járókelő

A XX. ker Tátra tér 13. előtt a járdára hajtott egy gépjármű (nem tudjuk milyen, mert csak a gumi nyomát láttuk) és beszakadta alatta a járda.
Így a járda balesetveszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Tátra tér 13

Hozzászólások

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét! A probléma elhárításáról gondoskodunk.

    Tisztelettel:
    VGO
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Jarda balesetveszelyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Albert utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Jarda balesetveszelyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Albert utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jarda problema

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Albert utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére