Megoldott

Tönkrement, megsüllyedt fedlap

Anonim Járókelő

tönkrement , megsüllyedt fedlap

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Szabó Ilonka u. 6

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "tönkrement , megsüllyedt fedlap"-ról "Tönkrement, megsüllyedt fedlap"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Aladár utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dezső utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére