Megoldott

Nem működő leszállásjelző lámpa

A MOS-268-as rendszámú buszon, a 94E-es járaton utaztam ma délután(2024.04.03-án), és a 3. ajtónál nem működött a leszállásjelzést visszaigazoló lámpa.
Direkt, három külön nyomógombot is kipróbáltam, egyiknél sem jelzett vissza a lámpa, úgyhogy remélem nem az lesz megint a BKK/BKV válasza hogy náluk működött a garázsban, mert ez nem igaz (sajnos a jópárszor ezt válaszolták, ezért a keserédeskedés).
A sofőrnél jelez, a megállóban megáll ugyan, de zavaró, mert nem lehet biztosra tudni hogy sikerült-e jelezni.

A képet nem a jelzett buszon készítettem (internetről szedtem le), ugyanis azt hogy nem világít a leszállásjelző lámpa, nem tudom hogy egy fotóval hogyan tudnám dokumentálni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagykőrösi út 207

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba! ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján.
    Köszönjük az együttműködést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a jelzést, a kiégett izzót cseréltük.
    Üdvözlettel:
    VOLÁNBUSZ Zrt.
    Kommunikációs Igazgatóság

    1091 Budapest, Üllői út 131.
    kommunikacio@volanbusz.hu
    [cid:image012.jpg@01DA
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönjük a bejelentést, az intézkedésig szíves türelmét és megértését kérjük.

    Üdvözlettel:

    VOLÁNBUSZ Zrt.
    Kommunikációs Igazgatóság

    1091 Budapest, Üllői út 131.
    kommunikacio@volanbusz.hu
    [cid:imag
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Volánbusz"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0013565/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00142484

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az abban foglaltakkal kap...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kecskeméti István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Wesselényi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult buszmegálló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Wesselényi utca / Eperjes utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elégtelen számú világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére